Eyüpsultan haberleri, Eyüpsultan son dakika, Eyüpsultan kaza haberleri, Eyüp’te son dakika haberleri, Eyüpsultan silahlı kavga haberleri

Yeni Haberler

Eyüpsultan

Eyüpsultan’da define paylaşımı nedeniyle kuzenini öldüren şahsın yargılaması başladı

Eyüpsultan’da, define dağıtımı konusundaki anlaşmazlık nedeniyle kuzeni Abdullah Koşar’ı hayatından eden Aslan İlhan, “planlayarak bilinçli bir şekilde öldürme” suçlamasıyla karşı karşıya kalarak, ömür boyu hapis cezası talebiyle mahkemede yargılanmaya başlamıştır.

Eyüpsultan

Eyüpsultan’da Kasap dükkanında 150 bin TL’lik hırsızlık olayı

Eyüpsultan’da faaliyet gösteren bir kasap dükkanında, çalışan H.A. isimli kişinin 15 gün içerisinde toplamda yaklaşık 150 bin TL’yi dükkanın kasasından usulsüz bir şekilde aldığı belirlendi.

Eyüpsultan

Deniz Köken kimdir? Deniz Köken 2024 yerel seçimlerine hazırlanıyor

Deniz Köken, Eyüpsultan’ın tanınmış yerel yöneticilerinden biridir. Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket eden Deniz Köken, Eyüpsultan ilçesine katkıları ile tanınır. Öncülük ettiği onlarca proje ile Eyüpsultan’ın gelişimi ve değişimi için çaba göstermiştir. Devam eden projelerle de Eyüpsultanlı vatandaşların ihtiyaçlarına çözüm sunmaya var gücüyle çalışmaktadır.

Eyüpsultan

Eyüpsultan’da çocuklar kitap fuarı ile buluşuyor

Eyüpsultan Belediyesi’nin desteklediği Eyüpsultan 3. Çocuk Kitapları Fuarı, 22 Eylül – 1 Ekim tarihlerinde Zal Mahmut Paşa Külliyesi Kültür Sanat Merkezi’nde ziyarete açık olacak.

Eyüpsultan

Haliç Üniversitesi 2023-2024 Lisans – Ön Lisans Eğitim Ücretleri

Haliç Üniversitesi’nin 2023-2024 eğitim öğretim yılı için ön lisans ve lisans eğitim ücretleri belli oldu.

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!