Eyüpsultan ile ilgili bilmeniz gereken konuları bu kategori altında okuyabilirsiniz.

Yeni Haberler

Bilgi

Kıdem Tazminatı Hesaplama (2024)

Kıdem tazminatı,...

Bilgi

Eyüpsultan Posta Kodu

Posta kodları, coğrafi bölgeleri belirlemek ve posta servislerinin verimli çalışmasını sağlamak için kullanılan önemli numaralardır. Her posta kodu, belirli bir bölgeyi temsil eder ve bu kodlar, posta gönderme ve alım süreçlerini kolaylaştırır. Eyüpsultan ilçesine ait posta kodları da bu amaçla kullanılan, bu semtin farklı mahallelerine gönderilerin yönlendirilmesine yardımcı olan numaralardır.

Bilgi

Eyüpsultan İlçesinde Matematik Sevgisi Yeniden Canlanıyor: Pexpe İle Öğrenciler Hesaplamaları Keyifle Yapıyor!

Matematik, hayatın her alanında gerekli olan önemli bir beceridir. Ancak artık Eyüpsultan ilçesinin genç zekaları, Pexpe sayesinde matematikten korkmuyor! Pexpe, sadece matematik değil, aynı zamanda farklı hesaplama işlemlerini de zevkle yapma fırsatı sunuyor.

Bilgi

Haydar Akçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Kaliteli Eğitim ve Teknolojik İlerlemenin Merkezi

İstanbul’un Eyüpsultan ilçesinde, geleceğin nitelikli meslek insanlarını yetiştiren bir eğitim kurumu olarak Haydar Akçelik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, sınavsız yerleştirme ve zengin eğitim olanaklarıyla öğrencilere kapılarını açıyor.

Bilgi

Zurna Dürüm Alibeyköy Tel: (212) 627 46 49

Zurna Dürüm Alibeyköy Şubesi, farklı uzunluklarda sunulan enfes dürümleriyle tüm dürüm tutkunlarının gönlünü fethediyor.

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!