Eyüpsultan Belediyesi haberleri, Eyüp Belediyesi etkinlik duyuruları, Eyüp belediyesi konser duyuruları, Eyüpsultan belediyesi piknik haberleri

Yeni Haberler

Eyüpsultan Belediyesi

Didem Sitesi projesi Eyüpsultan Belediyesi’nin öncülüğünde tamamlandı

Eyüpsultan Belediyesi’nin öncülüğünde gerçekleştirilen Didem Sitesi projesi, vatandaşların uzun süredir beklediği bir hayali gerçeğe dönüştürdü. Belediye Başkanı Deniz Köken’in liderliğinde, 15 Mayıs 2022’de “Yerinde Dönüşüm” projesi çerçevesinde başlatılan inşaat çalışmaları, eski adıyla Yeşilpınar Didem Blokları’nın, yeni ismiyle Gündem Towers’ın anahtarlarının sahiplerine teslimiyle sonuçlandı.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan Belediyesi Yaşlı ve yatalak hastalara hasta bezi dağıtıyor

Eyüpsultan Belediyesi, yaşlılarımız ve yatalak hastalar için de özel bir yardım programı yürütüyor. Bu program, özellikle hasta bezi ihtiyacı olan bireyler için büyük bir kolaylık sağlıyor.

Eyüpsultan Belediyesi

Deniz Köken’den Eyüpsultan Esnafına: Ekim ayında işyeri ruhsatı ücreti bizden!

Pandemi sürecinde, Eyüpsultan’daki esnafa destek olan Başkan Deniz Köken, Ahilik Haftası vesilesiyle yeni bir müjde verdi. Ekim ayı içerisinde iş yeri ruhsatı için başvuruda bulunmayan işletme sahiplerinden ruhsat ücreti alınmayacağını duyurdu.

Eyüpsultan Belediyesi

Parseller Spor Sahası ünlü futbolcular ve futbolseverlerin katılımıyla açıldı

Eyüpsultan Belediyesi, futbol tutkunları için Parseller Spor Sahası’nı hizmete sundu. Açılışta, Türk futbolunun unutulmaz isimleri Tanju Çolak, Pascal Nouma ve Yattara’nın yanı sıra Ahmet Dursun, Necati Ateş, Hasan Kabze ve Evren Turhan da yer aldı.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan Belediyesi kültür gezileri başladı

Eyüpsultan Belediyesi’nin düzenlediği Kültür Gezileri, Çanakkale’nin eşsiz destanını yazdığı anılarla dolu bir başlangıçla yola çıktı. Mehmetçiğin yedi düvele karşı destanlaşan kahramanlığına tanıklık etmek üzere yapılan bu gezi, bir dönemin kapanıp yeni bir dönemin doğuşuna şahitlik etmek için adeta bir fırsattı.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan Belediyesi, Çiftalan Plajı’nı olumsuz hava koşulları nedeniyle geçici olarak kapattı

Eyüpsultan Belediyesi, vatandaşların güvenliği ve sağlığını ön planda tutarak Çiftalan Plajı’nı 18-20 Ağustos 2023 tarihleri arasında olumsuz hava koşulları nedeniyle deniz kullanımına kapatma kararı aldı. Alınan bu karar, meteorolojik veriler ve güvenlik endişeleri dikkate alınarak alındı.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan Belediyesi Düğmeciler Camisi ve Haziresi’ni restore ediyor

Eyüpsultan Belediyesi, Dökmeciler Mescidi olarak da bilinen Düğmeciler Camii ve Haziresi’nde restorasyon çalışmalarına başladı.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan Belediyesi’nin Geleneksel Mahalle Şenlikleri ve Yaz Sineması Başlıyor

Eyüpsultan Belediyesi, her yıl geleneksel olarak düzenlediği Mahalle Şenlikleri ve Yaz Sineması etkinliğiyle, yaz aylarına renk katacak.

Eyüpsultan Belediyesi

Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’i Misafir Etti: Kardeş Belediyeler Arasında Özel Buluşma Gerçekleşti

Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve beraberindeki heyeti samimi bir karşılama ile Kars’ta ağırladı. Makamında gerçekleşen bu özel buluşmada, Başkan Altay, misafirlere Arpaçay ilçesiyle ilgili detaylı ve benzersiz bilgiler aktardı. İlçenin doğal güzelliklerini, tarihi zenginliklerini ve kültürel mirasını içeren anlatımlarla konukları büyüledi.

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!