Yıldıztabya Kahveler Tekstil Kumbarası Hırsızlığı
Yıldıztabya Kahveler Tekstil Kumbarası Hırsızlığı

Yine kıyafetler çalındı: Yıldıztabya’da tekstil kumbarasından kıyafet hırsızlığı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yıldıztabya’nın popüler buluşma noktalarından biri olan Kahveler Bölgesi’nde, utanç verici bir hırsızlık olayı meydana geldi. Bir adam, yanındaki çocukları kullanarak Tekstil Kumbarası’na girip kıyafet çaldı. Olay, bir vatandaşın cep telefonuyla kaydettiği görüntülerle belgelendi.

Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde, yanında bulunan çocukları kullanan adamın, Tekstil Kumbarası’nın içine girip çeşitli kıyafetleri çaldığı görüldü. Olayın hemen ardından kumbaradan hızla uzaklaşan şüpheli, vatandaşlar arasında infial yarattı.

Görüntüleri kaydeden vatandaşlardan biri, yaşananları cep telefonuna anbean kaydederek son zamanlarda tekstil kumbaralarından kıyafet çalınması olayını belgelemiş oldu. Paylaşılan görüntüler, hırsızlık olayının vahametini gözler önüne serdi.

Yıldıztabya halkı, çalınan kıyafetlerin, kumbaraya bırakılan yardım ve bağışların bir sonucu olduğunu ifade etti. Toplumsal dayanışmanın ve yardımlaşmanın bir göstergesi olarak kullanılan Tekstil Kumbarası, bu tür olaylarla sarsıldı.

Yıldıztabya sakinleri, bu tür olayların toplumun huzurunu ve güvenliğini tehdit ettiğini vurgulayarak benzer olayların yaşanmaması için daha sıkı güvenlik önlemleri alınması gerektiğini belirtti.

Yaşanan olayların son zamanlarda sık sık artış gösteriyor olması nedeniyle vatandaşlar emniyet güçlerinin ve Eyüpsultan Belediyesi‘nin önlem almasını istiyor.

Olayın ardından, toplumun tepkisi ve yetkililerin girişimleriyle, Tekstil Kumbarasının güvenliğinin artırılması ve benzer olayların önlenmesi adına adımlar atılması bekleniyor.

Yine kıyafetler çalındı: Yıldıztabya’da tekstil kumbarasından kıyafet hırsızlığı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!