Silahtarağa Yeni Spor Salonu ve Etüt Merkezi
Silahtarağa Yeni Spor Salonu ve Etüt Merkezi

Silahtarağa Yeni Spor Salonu ve Etüt Merkezine kavuşuyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Eyüpsultan’ı genç sporcuların yetişmesine katkı sunacak projelerle temsil etme çabasını sürdürüyor.

BAŞKAN DENİZ KÖKEN, ÇALIŞMALARINI YAKINDAN İZLİYOR

Bu önemli projelerden biri, Silahtarağa Mahallesi’nde inşa edilen Spor Salonu ve Etüt Merkezi. Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi’nin hemen yanında, 2 bin 400 metrekarelik bir alanda inşa edilen spor salonu hızla tamamlanırken, Başkan Deniz Köken, çalışmalar hakkında bilgi almak ve incelemelerde bulunmak için sık sık proje alanını ziyaret ediyor.

Silahtarağa Yeni Spor Salonu ve Etüt Merkezi

SPOR SALONU, VATANDAŞLAR İÇİN DE KULLANILABİLECEK

Okulun ve bölgenin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla yapılan spor salonunda basketbol ve aletli jimnastik faaliyetlerinin yanı sıra zumba, yoga ve pilates gibi egzersiz programları da düzenlenecek. Spor salonundan bölgedeki vatandaşlar da faydalanabilecek.

SPOR SALONUNUN YANINDA ETÜT MERKEZİ VE KÜTÜPHANE DE YER ALACAK

Ayrıca, spor salonunun yanına 110 öğrencinin kullanabileceği bir etüt merkezi inşa edilecek. Etüt merkezi, bir kütüphane ve kafe alanını da içerecek.

Silahtarağa Yeni Spor Salonu ve Etüt Merkezine kavuşuyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!