Dr. Mithat Bülent Özmen mesajı
Dr. Mithat Bülent Özmen mesajı

Mithat Bülent Özmen 2024 yerel seçim sonucu açıklandıktan sonra teşekkür mesajı yayınladı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

2024 Yerel Seçimlerinde Eyüpsultan Belediye Başkanı seçilen Mithat Bülent Özmen, seçim sonrasında X’de yaptığı açıklamada büyük bir zaferin müjdesini verdi. Özmen, partisinin ve kendisinin bu başarıya ulaşmasında emeği geçen herkese teşekkürlerini iletti. İstanbul genelinde elde edilen başarıya dikkat çeken Özmen, özellikle İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun liderliğinde, ilçelerde sosyal ve halkçı belediyecilik anlayışıyla zafer kazanıldığını vurguladı.

Özmen, seçim sürecinde desteklerini esirgemeyen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve partinin ilgili tüm yöneticilerine minnettarlığını belirtti. İstanbul’un muhafızı olarak nitelendirdiği İmamoğlu’na özel bir teşekkür yapan Özmen, birlikte çalışmanın ve yol arkadaşlığının önemine işaret etti.

İlçe bazında kazanılan başarılarla ilgili olarak, birçok yeni belediye başkanını tebrik eden Özmen, bu zaferin İstanbul’a çok yakıştığını söyledi. Ayrıca, mücadelelerini sürdüren ve önemli oy oranları elde eden adaylara da övgülerini iletti.

Mithat Bülent Özmen’in açıklamaları, değişimin ve başarının mümkün olduğunu gösteren bir örnek olarak değerlendirildi. Yeni dönemde İstanbul’un sosyal ve halkçı belediyecilik anlayışıyla yönetilmesinin önemine vurgu yapan Özmen, tüm emeği geçen yol arkadaşlarına teşekkür etti ve geleceğe umutla baktıklarını ifade etti. Özmen’in bu açıklaması, partisinin ve İstanbul’un yeni dönemdeki yönünü belirleyen önemli bir mesaj olarak kabul edildi.

Ayrıca, Özmen şunları ekledi: “Eyüpsultan’da ve İstanbul’da el ele büyük bir zafer kazandık! Öncelikle bana güvenerek beni bu göreve layık gören Sayın Genel Başkanımıza, değerli parti meclisi üyelerimize, İstanbul İl Başkanımıza teşekkür ederim. İstanbul’un muhafızı Sayın Başkanımıza bana olan inancı, güveni, çalışma ve değerli yol arkadaşlığı için, vizyonu ve liderliğiyle büyük zaferimize öncülük ettiği için teşekkür ederim. Üsküdar’ın kaderini değiştiren, Beyoğlu’nu yıllar sonra kazandıran, Beykoz’da, Gaziosmanpaşa’da, Bayrampaşa’da, Çekmeköy’de, Sancaktepe’de, Çatalca’da, Silivri’de, Tuzla’da, Şile’de zafer kazanan yeni başkanlarımızı canı gönülden tebrik ederim. İstanbul’da başkanlarımız ilçelerdeki sosyal ve halkçı belediyecilik mirasımızı koruyarak zafer kazandı. Maltepe’de, Bakırköy’de, Adalar’da, Ataşehir’de, Avcılar’da, Beşiktaş’ta, Beylikdüzü’nde, Büyükçekmece’de, Esenyurt’ta, Kadıköy’de, Kartal’da, Küçükçekmece’de, Sarıyer’de, Şişli’de başarıya ulaşan başkanlarımızı gönülden tebrik ederim. Fatih’te, Arnavutköy’de, Bahçelievler’de, Bağcılar’da, Başakşehir

’de, Esenler’de, Güngören’de, Kağıthane’de, Pendik’te, Sultanbeyli’de, Sultangazi’de, Ümraniye’de, Zeytinburnu’nda emek veren herkese teşekkürlerimi sunarım. Önümüzdeki dönem için başarının ve değişimin mümkün olduğunu gösteren yol arkadaşlarımız mücadeleleriyle her birimize örnek oldular. Güzel yurduma bahar hoş gelmiş. Hepimizin yolu açık olsun.”

Mithat Bülent Özmen’in teşekkür mesajı

İŞTE O MESAJ

Eyüpsultan’da ve İstanbul’da el ele büyük bir zafer kazandık! Öncelikle bana güvenerek beni bu göreve layık gören Sayın Genel Genel Başkanımız @eczozgurozel‘e, değerli parti meclisi üyelerimize, İstanbul İl Başkanımız Sayın @ozgurcelikchp‘e teşekkür ederim.

İstanbul’un muhafızı Sayın Başkanımız @ekrem_imamoglu‘na bana olan inancı, güveni, çalışma ve değerli yol arkadaşlığı için, vizyonu ve liderliğiyle büyük zaferimize öncülük ettiği için teşekkür ederim.

Üsküdar’ın kaderini değiştiren Sayın @sdedetas‘ı, Beyoğlu’nu yıllar sonra kazandıran @inanguney‘i, Beykoz’da bize büyük bir mutluluk yaşatan @KoselerAlaattin‘i, Gaziosmanpaşa’yı kazanan @BahcetepeHakan‘yi, Bayrampaşa’da bizi zafere taşıyan @hmutlu34‘yu, Çekmeköy’ü kazanan @orhancerkeztr‘i, Sancaktepe’de başaran @alperyegin_‘i, Çatalca’da başarıya ulaşan @erhanguzel_34‘i, Silivri’yi zafere taşıyan @balcioglubora‘nu, Tuzla’yı kazanan @erenalibingol‘ü, Şile’de zafer kazanan @ozgurkbdysocial‘yı canı gönülden tebrik ederim.

Yeni başkanlarımız İstanbul’a çok yakışacak. İstanbul’da Sayın Başkanımız Ekrem İmamoğlu öncülüğünde ilçelerdeki sosyal ve halkçı belediyecilik mirasımızı koruyarak zafer kazanan başkanlarımızı da tebrik etmek isterim.

Maltepe’de @KoymenEsin’i, Bakırköy’de @AysegulOzOv ’nu, Adalar’da @ErcanAkpolat1 , Ataşehir’de @onursaladiguzel‘i, Avcılar’da @utkucaykara‘yı , Beşiktaş’ta @RizaAkpolat‘ı, Beylikdüzü’nde @mmuratcalik‘ı, Büyükçekmece’de @drhasanakgun‘ü, Esenyurt’ta @profdrahmetozer‘i, Kadıköy’de @mesutkosedagi‘nı, Kartal’da @gokhanyukselist‘i, Küçükçekmece’de @kemalcebichp‘yi, Sarıyer’de @aksuoktay‘u, Şişli’de @REmrahSahan‘ı gönülden tebrik ederim.

Fatih’te büyük ve onurlu bir mücadele vererek gelecek için değişim meşalesini yakan yol arkadaşım sevgili @mhrpolat‘a, Arnavutköy’de önemli bir oy almayı başaran kardeşim @tekinaaras‘a, Bahçelievler’de çok çalışan değerli @EmecanGulizar‘a, Bağcılar’da umut tohumları eken sevgili @cemkilichp‘a, Başakşehir’deki büyük mücadelesi için @mesutoksuzchp‘e, Esenler’de @1HasanDalkiran‘a, Güngören’de değerli kardeşim @yuksel_yalcin‘a, Kağıthane’de @tonguccoban‘a, Pendik’te @TARIKBALYALI ’ya, Sultanbeyli’de @dr_ayhankoc‘a, Sultangazi’de @FerhatEpozdmr‘e, Ümraniye’de @aykuterdogdu‘ya, Zeytinburnu’nda sevgili kardeşim @OnurSoyturk52‘e verdikleri büyük emek için teşekkür ederim.

Önümüzdeki dönem için başarının ve değişimin aslında mümkün olduğunu gösteren yol arkadaşlarımız mücadeleleriyle her birimize örnek oldular. Güzel yurduma bahar hoş gelmiş. Hepimizin yolu açık olsun.

Mithat Bülent Özmen 2024 yerel seçim sonucu açıklandıktan sonra teşekkür mesajı yayınladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!