Eyüpsultan Silahtarağa mahallesi haberleri, Silahtarağa son dakika haberleri, Silahtarağa’da kavga haberleri, Silahtarağa kaza haberleri, Silahtarağa Mahallesinde yaşanan olaylar…

Yeni Haberler

Silahtarağa Mahallesi

Eyüpsultan Silahtarağa’da araç yayalara çarptı: 1 ölü, 1 yaralı

Eyüpsultan’daki Silahtarağa Caddesi’nde karşıdan karşıya geçmeye çalışan yayalara araba çarptı. Edinilen bilgilere göre, bir otomobil, yolun karşısına geçmekte olan Meryem G. ve Yakup A. isimli yayalara çarptı. Kazanın ardından bölgeye polis ve sağlık ekipleri hızla yönlendirildi.

Silahtarağa Mahallesi

Silahtarağa Yeni Spor Salonu ve Etüt Merkezine kavuşuyor

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Eyüpsultan’ı genç sporcuların yetişmesine katkı sunacak projelerle temsil etme çabasını sürdürüyor.

Silahtarağa Mahallesi

Alibeyköy’ün tarihi köprüsü “Fil Köprüsü” yok oldu

Fil Köprüsü, 1930 yılında yüksek mühendis Naşit Arıkan tarafından inşa edilmeye başlanmış ve 1932 yılında hizmete açılmıştı. Bu köprü, tıpkı Sünnet Köprüsü gibi geçmişin izlerini taşımaktadır. Sünnet Köprüsü ile kardeş olarak anılan Fil Köprüsü, tarihin derinliklerine doğru uzanmaktadır.

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!