Çırçır haberleri, Çırçır son dakika haberleri, Çırçır’da kavga haberleri, Çırçır kaza haberleri, Çırçır Mahallesinde yaşanan olayları okuyabilirsiniz.

Yeni Haberler

Eyüpsultan Belediyesi

Parseller Spor Sahası ünlü futbolcular ve futbolseverlerin katılımıyla açıldı

Eyüpsultan Belediyesi, futbol tutkunları için Parseller Spor Sahası’nı hizmete sundu. Açılışta, Türk futbolunun unutulmaz isimleri Tanju Çolak, Pascal Nouma ve Yattara’nın yanı sıra Ahmet Dursun, Necati Ateş, Hasan Kabze ve Evren Turhan da yer aldı.

Çırçır Mahallesi

Eyüpsultan Çırçır’da bir iş yerine silahlı saldırı düzenlendi

İstanbul Eyüpsultan ilçesinde, gece saatlerinde bir iş yerine silahlı bir saldırı gerçekleşti. Çırçır Mahallesinde gerçekleşen olayda iş yerinin camına isabet eden altı adet kurşun nedeniyle maddi zarar meydana geldi. Emniyet güçleri, saldırıyı gerçekleştiren şüpheli ya da şüphelileri yakalamak amacıyla yoğun bir çalışma başlattı.

Çırçır Mahallesi

Tekstil Kumbarasından Kıyafet Hırsızlığı Olayı Çırçır Mahallesi’nde Yaşandı

Eyüpsultan Çırçır Mahallesi, 17 Ağustos 2023 – Yeni Nesil Sitesi’nin arkasında bulunan Tekstil Kumbarası’nda meydana gelen utanç verici olay, güvenlik kameraları tarafından kaydedildi. Bir erkek ve bir kadın, yanlarındaki küçük çocuklarla birlikte kıyafet çalmak amacıyla kumbaraya girdi. Olay, cep telefonuna yansıyan kamera görüntüleriyle deşifre oldu.

Çırçır Mahallesi

Anıttepe İtfaiyeciler Sitesi Sakinleri Kentsel Dönüşüm Talep Ediyor

Eyüpsultan Çırçır Mahallesinde bulunan Anıttepe İtfaiyeciler Sitesi, geçmişte 7.2 ve 7.4 depremlerini yaşadı. Yaşanan depremlerden dolayı binalarında ciddi hasarlar meydana getirdi. Site yönetimi binaların depreme karşı güçlendirilmesi için çalışma yapmış olsa da, beklenen büyük İstanbul depremi nedeniyle site sakinleri büyük bir korku yaşıyor. 1987 yılında yapılan binaların yenilenmesi zaruri olarak görülüyor.

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!