Fatihin Torunları Derneği Artİstanbul Feshane tepkisi
Fatihin Torunları Derneği Artİstanbul Feshane tepkisi

Fatihin Torunları Derneği Artİstanbul Feshane’deki sergiye tepki gösterdi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fatihin Torunları Derneği, Artİstanbul Feshane’deki sergi nedeniyle bir protesto düzenledi. Yapılan basın açıklamasında cinsel sapkınlıkların çocuklarımıza, evlatlarımıza dayatılmasına karşıyız mesajı verildi.

Restorasyonu tamamlandıktan sonra Artİstanbul Feshane adıyla yeniden açılan Feshane, açılışında ziyaretçilerine bir sergi hazırladı. Bu sergiye giden ziyaretçiler, ahlaki değerlere uymayan görüntülerle karşılaşınca, sergi büyük tepki toplamıştı. Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in de tepki gösterdiği sergi için bir tepki de Fatihin Torunları Derneğinden geldi.

Fatihin Torunları Derneği, geçtiğimiz günlerde bir protesto düzenleyerek “Ecdadımızdan bizlere kalan böyle güzel yerlerin kötü işlere alet edilmesine karşıyız. Fatihin Torunları Derneği olarak tepkimizi göstermeye geldik; böyle cinsel sapkınlıkları vatanımıza, milletimize, çocuklarımıza, evlatlarımıza dayatanların karşısındayız. Biz kimseye kötülük yapmayız, Allah’a ve dinine düşmanlık eden kim varsa onun karşısındayız.” açıklaması yaptı.

Fatihin Torunları Derneği Artİstanbul Feshane’deki sergiye tepki gösterdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!