Eyüpsultan Matematik Evi
Eyüpsultan Matematik Evi

Eyüpsultan’daki Matematik Evi son iki yılda 30 bin öğrenciye ev sahipliği yaptı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken tarafından başlatılan ve İstanbul’da bir ilke imza atan Matematik Evi, öğrencilerin ilgisiyle her geçen gün daha da büyümeye devam ediyor.

Matematik Evi, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’in önderliğinde İstanbul’da bir ilki gerçekleştiren bir proje olarak hayata geçirildi ve öğrenciler arasında büyük ilgiyle karşılandı. Matematik öğrenmenin farklı, kolay ve eğlenceli yollarını deneyimleme fırsatı sunan bu merkez, öğrencilere matematikle aktif bir şekilde etkileşim kurma imkanı sağlıyor.

Eyüpsultan Matematik Evi

Öğrenciler, Matematik Evi’ndeki çalışmaları beğenerek, diğer arkadaşlarına da burayı ziyaret etmelerini öneriyorlar. Sadece Eyüpsultan değil, Türkiye’nin dört bir yanından ziyaretçilerin geldiği Matematik Evi, matematiğin hayatımızdaki yerini ve önemini görsel bir şekilde sergileyen etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Bugüne kadar, Türkiye’nin seçkin eğitim kurumlarından 600 okul ve toplamda 30 bin öğrenci Matematik Evi’ni ziyaret etti. Her ziyaretçi, atölye çalışmaları sonrasında matematiğe farklı bir perspektifle bakma becerisi kazanarak ayrılıyor.

Eyüpsultan’daki Matematik Evi son iki yılda 30 bin öğrenciye ev sahipliği yaptı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!