Eyüpsultan'da engelli gence istismar
Eyüpsultan'da engelli gence istismar

Eyüpsultan’da engelli genci istismar etti: Meydan dayağı yedi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Önceki gece Eyüpsultan‘da meydana gelen korkunç olay, insanların tepkisini çekti. Yaşlı bir adam, engelli bir gence karşı utanç verici bir şekilde cinsel istismarda bulundu. Olay anı, güvenlik kamerası tarafından kaydedildi ve görüntülerde yaşlı adamın genç engelli bireye yaklaşarak istismarda bulunduğu ve hatta öpücük kondurduğu görülüyor. Çevrede bulunan vatandaşlar, hızla olay yerine koşarak tacizci adamı uzaklaştırmaya çalıştılar. Olay, toplumun vicdanını sarsarken, güvenlik kamerası görüntüleri ise adeta iğrençliği belgeleyen somut kanıtlar olarak ortaya çıktı.

Eyüpsultan’da engelli genci taciz etti [Video]

Engelli gencin istismar edildiğini gören Eyüpsultanlı gençler yaşlı adama meydan dayağı attı. Olay sonrası engelli gencin korkudan kenarda durduğu görüntüler ise gözden kaçmadı.

Tacizi gören Eyüpsultanlılar meydan dayağı attı [Video]

Daha önceki videoda meydana gelen üzücü olayın ardından, bir vatandaş tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedilen anlar, olayın sonrasındaki tepkileri yansıtıyor. Görüntülerde, olay yerine yetişen diğer vatandaşların hızla hareket ederek engelli çocuğu alandan uzaklaştırdığı görülüyor. Bu anlar, insanların toplumsal duyarlılıklarını ve hızlı tepkilerini ortaya koyan önemli bir belge olarak öne çıkıyor. Olayın yankıları, bu kaydedilen anlarla birlikte daha da derinleşiyor ve toplumun bu tür olumsuz durumlara karşı nasıl birleştiğini gösteriyor.

Eyüpsultan’da engelli genci istismar etti: Meydan dayağı yedi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!