Eyüpsultan'da Elektrik Kesintisi
Eyüpsultan'da Elektrik Kesintisi

Eyüpsultan’da Elektrik Kesintisi Yaşayacak Mahalleler Belli Oldu

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul Eyüpsultan ilçesinde elektrik kesintisi yapılacak mahalleler belirlendi. Eyüpsultan Belediyesi tarafından yapılan duyuruya göre, bakım çalışması ve abone/şube bağlantısı sebebiyle belirli bölgelerde elektrik kesintisi yapılacak. İşte kesinti yaşanacak mahalleler ve kesinti tarihleri:

NO: 34941908

İSTANBUL EYÜPSULTAN İlçe Merkezi-Göktürk Merkez Mahallesi’nde bulunan 1.Ceviz, 1.Doğa, 10.Gül, 2.Çayır, 3.Zambak, Ardınç, Bilge, Cebeci, Göknar Çıkmazı, Göktürk, Lavanta, Mis, Piramit, Soydan, Süvari, Yunus, Çeşmebaşı sokaklarındaki bölgelerde 18/07/2023 tarihinde 01:00-07:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu kesinti, iş sağlığı ve güvenliği gözetilerek gerçekleştirilecek kapsamlı trafo ve bakım çalışmaları sebebiyle yapılacaktır.

NO: 34941945

İSTANBUL EYÜPSULTAN İlçe Merkezi-Karadolap Mahallesi’nde bulunan 2.Fulya, Ağaçlı, Gelinçik, Küheylan, Ozan, Saya Yolu, Taşdelen, Veysel Karani, Yeniyol, Çalı, Çıkrik, Örgü sokakları ile Çırçır Mahallesi’nde bulunan Aşık Veysel, Saya Yolu, Yay sokaklarındaki bölgelerde 18/07/2023 tarihinde 12:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu kesinti, abone/şube bağlantısı sebebiyle iş sağlığı ve güvenliği ön planda tutularak gerçekleştirilecektir.

Eyüpsultan’da Elektrik Kesintisi Yaşayacak Mahalleler Belli Oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!