Eyüpsultan Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi Hangi Otobüs Gider, Nerede?
Eyüpsultan Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi Hangi Otobüs Gider, Nerede?

Eyüpsultan Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi Hangi Otobüs Gider, Nerede?

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi, İstanbul’un Eyüpsultan İslambey mahallesi içerisinde bulunan bir eğitim kurumudur. Peki, Eyüpsultan Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi hangi otobüsler gider ve okul nerede bulunmaktadır?

İmam hatip liseleri, ülkemizde dini eğitim veren ve aynı zamanda genel eğitim programlarını uygulayan okullardır. Okulun fiziki koşulları oldukça modern ve donanımlıdır. Ayrıca deneyimli eğitim kadrosuyla öğrencilere nitelikli bir eğitim imkanı sunmaktadır. Eyüpsultan Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi, öğrencilerin topluma faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamak amacıyla çeşitli sosyal ve kültürel etkinliklere de önem vermektedir.

Eyüpsultan Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne giden öğrencilerin okulun bulunduğu bölgeye nasıl ulaşabilecekleri ise önemli bir konudur. Okulun bulunduğu konum, öğrencilerin ve velilerin ulaşım konusunda bilgi sahibi olmalarını gerektirmektedir. Okula ulaşım konusunda en yaygın ve pratik yöntemlerden biri ise otobüslerdir. 

Eyüpsultan Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi Hangi Otobüs Gider?

Eyüpsultan Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi, Eyüp ilçesine bağlı İslambey Mahallesi’nde bulunmaktadır. İstanbul’un farklı noktalarından okula ulaşım sağlamak isteyen öğrenciler, çeşitli ulaşım araçlarını tercih edebilirler. Ancak en yaygın ve ekonomik ulaşım araçlarından biri otobüslerdir.

Eyüpsultan Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi’ne giden otobüs hatları, İstanbul’un farklı bölgelerinden gelen öğrencilerin rahatlıkla okula ulaşabilmeleri için belirlenmiş güzergahlardır. Öğrencilerin konutlarına en yakın otobüs duraklarından binerek, okula ulaşım sağlayabilirler. Okula yakın olan İslambey-Eyüpsultan durağından hangi otobüs hatlarının geçtiğini ve hangi güzergahlardan geçerek okula ulaşabileceklerini öğrenmeleri gerekmektedir.

33ES             GİYİMKENT – EMİNÖNÜ

55                 GAZİOSMANPAŞA – ŞİŞLİ MERKEZ

55ET            GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE – BEŞİKTAŞ PERONLAR

55T               GAZİOSMANPAŞA – HARBİYE ASKERİ MÜZE

55V               GAZİOSMANPAŞA BELEDİYE – VEZNECİLER

99A              GAZİOSMANPAŞA – EMİNÖNÜ

Eyüpsultan Otakçılar Anadolu İmam Hatip Lisesi Hangi Otobüs Gider, Nerede?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!