Eyüpsultan İBB Spor Okulları
Eyüpsultan İBB Spor Okulları

Eyüpsultan İBB Spor Okulları, Çocuklara Sporla Büyüme Fırsatı Sunuyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan İBB Spor Okulları Tevfik Aydeniz Spor Tesisi’nde yeni dönem kayıtları başladı. Detaylar haberimizde!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Eyüpsultan İBB Spor Okulları, Tevfik Aydeniz Spor Tesisi’nde yeni dönem kayıtlarına başladı. 40’tan fazla tesiste uzman eğitmenler eşliğinde, 3-17 yaş arası çocuklara çeşitli spor branşlarında eğitimler veriliyor. Bu sayede sporcu bir neslin yetişmesine katkı sağlanıyor.

Eyüpsultan İBB Spor Okulları’nda Neler Var?

Eyüpsultan İBB Spor Okulları, çocuklara temel branş eğitimi, fiziksel ölçümler ve branş teknik değerlendirme gibi imkanlar sunmaktadır. Basketbol ve futbol gibi popüler branşlarda da eğitimler verilmektedir.

Eyüpsultan İBB Spor Okulları Eğitim Takvimi

Eğitim takvimi, 2 aylık dönemler halinde planlanmış olup, her dönemde farklı branşlarda eğitimler veriliyor. Kayıt başlangıç tarihi ve üyelik detayları hakkında bilgi almak için spor okulları web sitesi ziyaret edilebilir.

5. Dönem Eyüpsultan İBB Spor Okulları – 20 Nisan 2024 – 14 Haziran 2024

*5. Dönem Kayıt Başlangıç Tarihi: 15 Nisan 2024 Pazartesi 08:00

6. Dönem Eyüpsultan İBB Spor Okulları –  24 Haziran 2024 – 01 Eylül 2024

Eyüpsultan İBB Spor Okulları’na Nasıl Kayıt Olunur?

Eyüpsultan İBB Spor Okulları Basketbol Kursu
Eyüpsultan İBB Spor Okulları Basketbol Kursu

Kayıt işlemleri için öncelikle online.spor.istanbul adresinden çocuğunuzun profil oluşturması gerekmektedir. Aynı dönem içerisinde sadece bir branşa kayıt olunabilmektedir. Kayıtların ücretli olduğunu belirtelim, katılım ücreti 40 TL’dir.

Spor okullarında en fazla 3 devamsızlık hakkı tanımlanmakta ve 4. devamsızlıkta üyelik iptal edilmektedir. Ancak, sağlık problemleri sebebiyle rapor alan üyelerin kayıtları silinmemektedir. Eğitim günleri hafta içi ve hafta sonuna göre planlanmaktadır.

Eyüpsultan İBB Spor Okulları Sık Sorulan Sorular

Eyüpsultan Alibeyköy Tevfik Aydeniz spor tesisinde düzenlenen kurslar ve diğer konularda pek çok merak edilen konu mevcut.

Eyüpsultan İBB Spor Okulları’na Kayıt Nasıl Yapılır?

Eyüpsultan İBB Spor Okulları’na kayıt olmak artık çok daha kolay! Çocuğunuzun adı, soyadı ve T.C. kimlik numarasıyla online.spor.istanbul üzerinden profil oluşturarak kayıt işlemlerini hızlıca tamamlayabilirsiniz. Ayrıca, Kişiselleştirilmiş İstanbulkart kullanımıyla tesislerimizi çok daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. İstanbul kartınızı profil sayfanızda tanımlayarak, spor okullarımıza kolayca giriş yapabilirsiniz.

Kayıtlar Ücretli Mi?

Eyüpsultan İBB Spor Okulları kayıt olmak için 40 TL katılım ücreti alınmaktadır. Bu ücret karşılığında çocuğunuz spor eğitimlerine katılabilir ve keyifli vakit geçirebilir.

Devamsızlık ve Program Değişikliği

Spor okullarımızda kayıtlı olan üyelerimiz, dönem içerisinde en fazla 3 kez devamsızlık hakkına sahiptir. 4. devamsızlık durumunda üyelik iptal edilecektir. Ayrıca, sağlık problemleri nedeniyle rapor alan üyelerimizin devamsızlık sebebiyle kayıtları silinmeyecektir. Program üyeliği dondurulabilir ve branş veya tesis değişikliği yapılabilir.

Hafta İçi ve Hafta Sonu Eğitimleri

Eyüpsultan İBB Spor Okulları, hafta içi ve hafta sonu günlerinde yaş gruplarına özel belirlenen programlarla eğitimlerini sürdürmektedir. 8 haftalık periyotlarla eğitim verilmektedir.

Veliler İçin Bekleme Alanı

Velilerimiz, çocuklarını tesise bıraktıklarında kendileri için ayrılan bekleme alanlarında rahatça vakit geçirebilirler. Ayrıca, çocuklarınızı eğitime uygun kıyafetlerle göndermeyi unutmayın!

Eyüpsultan İBB Spor Okulları’nda sunulan kurslar arasında Basketbol (7-15 yaş) ve Futbol (6-17 yaş) gibi branşlar bulunmaktadır. Çocuğunuzun ilgi alanına uygun bir branş seçerek Eyüpsultan İBB spor okulları için kayıt yaptırabilir ve onun sağlıklı bir şekilde gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Eyüpsultan İBB Spor Okulları, Çocuklara Sporla Büyüme Fırsatı Sunuyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!