Eyüpsultan Belediyesi Evde Temizlik ve Bakım Hizmeti
Eyüpsultan Belediyesi Evde Temizlik ve Bakım Hizmeti

Eyüpsultan Belediyesinden Bayram öncesi temizlik ve berberlik hizmeti

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan Belediyesi, ilçede yalnız yaşayan, kimsesiz, engelli veya ihtiyaç sahibi durumda olan 65 yaş üzeri yaşlı vatandaşların evlerinde bayram temizliği ve berberlik hizmeti sağlayarak, onların temel ihtiyaçlarını karşılıyor.

Eyüpsultan Belediyesi’nin Yaşlı ve Engelli Hizmetleri Birimi ekipleri, belirlenen vatandaşların evlerine giderek detaylı bir temizlik hizmeti sunuyor. Evler köşe bucak temizleniyor ve hiçbir nokta göz ardı edilmiyor. Ayrıca, belediye ekipleri vatandaşlarla sohbet ederek onların gönüllerini de kazanmayı ihmal etmiyor.

Vatandaşlara sunulan bu hizmetten oldukça memnun olanlar var. Örneğin, 80 yaşındaki Nevin Akkuş, evine yapılan temizlik hizmeti için Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu. Akkuş, Eyüpsultan Belediyesi’nin kendisine 1 yıldır sunduğu bu hizmetten çok memnun olduğunu belirtti.

Eyüpsultan Belediyesi Evde Bakım Hizmeti

HİZMETTEN VATANDAŞLAR MEMNUN

Ayrıca, 65 yaş üstü ve engelli vatandaşlara bayram öncesi evde berberlik hizmeti de sağlanıyor. Berber Levent Bulut, vatandaşların evlerine giderek onların saç ve sakal tıraşlarını yapıyor. Örneğin, 89 yaşındaki Muammer Güngör ve engelli oğlu Selim Güngör, bayram öncesi evlerinde tıraş olmanın ve temizlik hizmeti almaktan oldukça memnun oldular. Bu hizmetlerden dolayı Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve ekibine teşekkürlerini ilettiler.

Eyüpsultan Belediyesi Evde Bakım Hizmeti

BAKIM HİZMETİ DÜZENLİ OLARAK SAĞLANIYOR

Eyüpsultan Belediyesi, yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evlerinin temizliğini, bayramlar dışında da düzenli olarak 2 ila 3 haftada bir gerçekleştirmekte ve aynı zamanda berberlik hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetler, vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırmak ve onlara destek olmak amacıyla özenle düzenlenmektedir.

Eyüpsultan Belediyesinden Bayram öncesi temizlik ve berberlik hizmeti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!