Eyüpsultan Belediyesi Aile Akademisi,
Eyüpsultan Belediyesi Aile Akademisi, "Aile Her Şeydir" prensibiyle çalışmalarına devam ediyor. Başkan Deniz Köken, sık sık atölye çalışmalarını ziyaret ederek çalışmalara katılıyor.

Eyüpsultan Belediyesi Aile Akademisi atölyeleri devam ediyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan Belediyesi Aile Akademisi, “Aile Her Şeydir” prensibiyle çalışmalarına devam ediyor. Başkan Deniz Köken, sık sık atölye çalışmalarını ziyaret ederek çalışmalara katılıyor.

Aile Akademisi, toplumun temel taşı olan aile kurumunu etkileyen sorunları tespit ediyor ve bu sorunların üstesinden gelmek için vatandaşlara rehberlik sağlıyor. Özellikle geleceğimizin teminatı olan çocuklar için düzenlenen atölye çalışmaları büyük bir özenle sürdürülüyor.

Eyüpsultan Belediyesi Aile Akademisi, "Aile Her Şeydir" prensibiyle çalışmalarına devam ediyor.

Çocuk Atölyeleri, 4-10 yaş arası çocuklara yönelik tamamen ücretsiz olarak gerçekleştiriliyor. ESA Anaokulu, Afife Hatun Kültür Evi ve Kemerburgaz Bağımsızlık Köyü’nde iki ayrı grupta hafta içi ve hafta sonu düzenlenen çalışmalarda çocuklara akıl oyunlarından peygamber hikayelerine, deneylerden doğa ile sanata, dokumadan etkinliklerle Esma’ül Hüsna’ya kadar geniş bir yelpazede eğitimler veriliyor.

Son olarak Başkan Deniz Köken, ESA Anaokulu’ndaki Aile Akademisi Çocuk Atölyesi’ni ziyaret etti ve miniklerle birlikte çeşitli etkinlikler gerçekleştirdi. Eyüpsultanlı minikler de bu etkinliklerin heyecanını ve neşesini doyasıya yaşadılar.

Aile Akademisi, sadece sorunların tespiti ve müdahalesiyle sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda Pedagojik ve Psikolojik Rehberlik Hizmeti ile aile bireylerinin birlikte zaman geçirerek aralarındaki ilişki dinamiklerini güçlendirmeyi hedefliyor.

Eyüpsultan Belediyesi Aile Akademisi’nin özverili çalışmaları, ailelerin güçlü bağlar kurmasına ve çocukların eğlenceli ve öğretici bir ortamda yetişmesine katkı sağlıyor. Bu anlamlı çabaları için tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz. Aile Akademisi’nin başarılı çalışmalarının daha da yaygınlaşmasını umuyoruz.

Eyüpsultan Belediyesi Aile Akademisi atölyeleri devam ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!