Eyüpsultan Belediyesi Öğrencilere Ulaşım Desteği Sağlıyor
Eyüpsultan Belediyesi Öğrencilere Ulaşım Desteği Sağlıyor

Eyüpsultan Belediyesi, 16-25 yaş arasındaki Eyüpsultanlı öğrencilere toplu taşıma desteği sunuyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan Belediyesi, 16-25 yaş arasındaki Eyüpsultanlı öğrencilere toplu taşıma desteği sunuyor. Bu destek kapsamında öğrencilere aylık abonmanlarını sağlamaktadır.

Başvuruların alınması ve abonmanların dağıtılması hakkında şu bilgiler verilmektedir:

  • 1 Eylül Cuma günü başvuru yapan öğrencilerin abonmanları, 11 Eylül Pazartesi günü İstanbulkart hesaplarına yüklenmiştir.
  • Ekim ayı başvuruları ise 2 Ekim Pazartesi günü saat 19:00’da başlayacak ve her ay yeniden kayıt alınacaktır.

Bu destekten yararlanmak isteyen öğrencilerin Eyüpsultanlı Mobil Uygulaması’nda yer alan “Tüm Başvurular” sekmesinden başvuru yapmaları gerekmektedir. Eyüpsultanlı Mobil Uygulaması, Instagram’da @genceyupsultan profilindeki bağlantıyı kullanarak indirilebilir veya AppStore ve Google Play’de “Eyüpsultanlı” adıyla aratılarak bulunabilir.

Bu destek, Eyüpsultan Belediyesi’nin öğrencilere yönelik toplu taşıma maliyetlerini azaltma ve gençlerin eğitimlerine destek olma amacını taşıyan önemli bir kampanyadır. Eyüpsultanlı öğrenciler, her ay düzenli olarak abonman başvurusu yaparak bu destekten faydalanabilirler. Kampanya detayları Eyüpsultanlı Mobil Uygulaması üzerinden daha fazla bilgi edinilebilir. Eyüpsultan Belediyesi’nin bu kampanyasından sadece Eyüpsultan ilçesindeki öğrenciler faydalanabilir.

Eyüpsultan Belediyesi, 16-25 yaş arasındaki Eyüpsultanlı öğrencilere toplu taşıma desteği sunuyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!