Eyüpsultan Belediye Meclisi, İlk Toplantısını Gerçekleştirdi: AK Parti'den Teşekkür Konuşması
Eyüpsultan Belediye Meclisi, İlk Toplantısını Gerçekleştirdi: AK Parti'den Teşekkür Konuşması

Eyüpsultan Belediye Meclisi, İlk Toplantısını Gerçekleştirdi: AK Parti’den Teşekkür Konuşması

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan Belediyesi Meclisi, ilk toplantısını gerçekleştirdi. AK Parti adına söz alan Meclis üyesi avukat Ceren Çolak, geçmiş dönem Belediye Başkanı Sn. Deniz Köken’e teşekkür konuşması yaptı.

Ceren hanımın konuşması şu şekilde oldu:

“Öncelikle ilk meclis toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum. Tüm meclis üyelerimizi, tüm gruplardaki meclis üyelerini gönülden tebrik ediyorum. Şimdi AK Parti Meclisi olarak söz almış bulunmaktayım.

Sayın CHP grup sözcüsü ya da grup başkan vekili sanıyorum. Faaliyet raporunun beğenmediğine ilişkin bir ifade de bulundu. Ben kısaca faaliyet raporuna bir göz attım. Lütfen sizler de kontrol edin, tekrar tekrar inceleyin. Bu arada önceki dönem meclis üyesi olmam nedeniyle kısa bir teşekkürde bulunmak istiyorum.

Faaliyet raporunu incelediğimizde, incelemeye bile gerek yok aslında. Eyüpsultan‘da dolaştığınızda, her mahalleye dokunan, her sokağında izi olan bir belediye başkanımız vardı, Deniz Köken. Bu noktada beğenmek görecelidir elbette, ancak halkımızın takdir ettiğini düşünüyorum. Bu dönem muhalefet görevini bizlere daha ağır bir yük olarak görmüştür. İnşallah bunu da alnımızın akıyla atlatacağız, düzelteceğiz ve daha iyi bir şekilde çalışacağımıza inancım tam. Her sokağında emeği olan, birçok eser ortaya koyan belediye başkanımız Deniz Köken’e buradan teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Ayrıca önceki dönem görev alan tüm belediye başkan yardımcılarına, teknik ekiplere ve bürokratlara da teşekkür etmek istiyorum. İki bin yirmi üç faaliyet raporunu geride bıraktığımızı ifade etmek istiyorum. Teşekkür ederim.”

Bu sözlerle Ceren Çolak, geçmiş dönem Belediye Başkanı Deniz Köken’e ve ekibine teşekkür etti.

Kaynak: Instagram @eyupdijital

Eyüpsultan Belediye Meclisi, İlk Toplantısını Gerçekleştirdi: AK Parti’den Teşekkür Konuşması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!