Mithat Bülent Özmen Mazbata
Mithat Bülent Özmen Mazbata

Eyüpsultan Belediye Başkanı Mithat Bülent Özmen mazbatasını alıyor

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

CHP’nin Eyüpsultan Belediye Başkanı seçilen Mithat Bülent Özmen, 5 Nisan 2024 Cuma günü saat 15:00’te mazbatasını alacak. Özmen, bu özel ve önemli gününde Eyüpsultanlı vatandaşları yanında görmek istediğini belirterek, herkesi devir teslim törenine davet etti. Tören, Eyüpsultan Belediyesi önünde gerçekleşecek ve bölge sakinlerinin yanı sıra çeşitli siyasi figürlerin ve partililerin de katılımı bekleniyor.

Mithat Bülent Özmen, mazbatasını almasının ardından resmi olarak belediye başkanı görevine başlayacak. Özmen, seçim kampanyası sırasında Eyüpsultan için vaat ettiği projeler ve iyileştirmeler konusunda hızlı bir şekilde harekete geçmeyi planladığını belirtti. Tören sırasında yapılacak konuşmalarda, yeni dönemde öncelikli hedefler ve projeler hakkında detaylar paylaşılması bekleniyor.

Mithat Bülent Özmen Instagram hesabından herkesi davet etti

“Yarın saat 15:00’te Eyüpsultanlılar adına mazbatamızı alıyoruz. Eyüpsultan Belediyesi önündeki devir teslim törenine tüm hemşehrilerimiz davetlidir.”

Dr. Mithat Bülent Özmen | Eyüpsultan Belediye Başkanı
Eyüpsultan Belediye Başkanı Mithat Bülent Özmen mazbatasını alıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!