Etiket: Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan

Eyüpsultan’da dilenci şaşırttı: Üzerinden 23 bin TL çıktı

Eyüpsultan Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan Bayramı boyunca görevlerini kesintisiz yerine getirerek halkın huzurunu korumaya devam ediyorlar.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan Belediye Başkanı Dr. Mithat Bülent Özmen: Güzel işler başaracağız

Eyüpsultan Belediye Başkanı Dr. Mithat Bülent Özmen, Ramazan Bayramı’nın ikinci gününde Ensari Konağı’nda düzenlenen bayramlaşma törenine katıldı.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan Belediye Başkanı Mithat Bülent Özmen mazbatasını alıyor

CHP’nin Eyüpsultan Belediye Başkanı seçilen Mithat Bülent Özmen, 5 Nisan 2024 Cuma günü saat 15:00’te mazbatasını alacak.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan Belediyesi Yaşlı ve yatalak hastalara hasta bezi dağıtıyor

Eyüpsultan Belediyesi, yaşlılarımız ve yatalak hastalar için de özel bir yardım programı yürütüyor. Bu program, özellikle hasta bezi ihtiyacı olan bireyler için büyük bir kolaylık sağlıyor.

Eyüpsultan

Deniz Köken kimdir? Deniz Köken 2024 yerel seçimlerine hazırlanıyor

Deniz Köken, Eyüpsultan’ın tanınmış yerel yöneticilerinden biridir. Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket eden Deniz Köken, Eyüpsultan ilçesine katkıları ile tanınır. Öncülük ettiği onlarca proje ile Eyüpsultan’ın gelişimi ve değişimi için çaba göstermiştir. Devam eden projelerle de Eyüpsultanlı vatandaşların ihtiyaçlarına çözüm sunmaya var gücüyle çalışmaktadır.

Eyüpsultan

Eyüpsultan Belediyesi, 16-25 yaş arasındaki Eyüpsultanlı öğrencilere toplu taşıma desteği sunuyor

Eyüpsultan Belediyesi, 16-25 yaş arasındaki Eyüpsultanlı öğrencilere toplu taşıma desteği sunuyor. Bu destek kapsamında öğrencilere aylık abonmanlarını sağlamaktadır.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan Belediyesi kültür gezileri başladı

Eyüpsultan Belediyesi’nin düzenlediği Kültür Gezileri, Çanakkale’nin eşsiz destanını yazdığı anılarla dolu bir başlangıçla yola çıktı. Mehmetçiğin yedi düvele karşı destanlaşan kahramanlığına tanıklık etmek üzere yapılan bu gezi, bir dönemin kapanıp yeni bir dönemin doğuşuna şahitlik etmek için adeta bir fırsattı.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan Belediyesi, Çiftalan Plajı’nı olumsuz hava koşulları nedeniyle geçici olarak kapattı

Eyüpsultan Belediyesi, vatandaşların güvenliği ve sağlığını ön planda tutarak Çiftalan Plajı’nı 18-20 Ağustos 2023 tarihleri arasında olumsuz hava koşulları nedeniyle deniz kullanımına kapatma kararı aldı. Alınan bu karar, meteorolojik veriler ve güvenlik endişeleri dikkate alınarak alındı.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan Belediyesi Düğmeciler Camisi ve Haziresi’ni restore ediyor

Eyüpsultan Belediyesi, Dökmeciler Mescidi olarak da bilinen Düğmeciler Camii ve Haziresi’nde restorasyon çalışmalarına başladı.

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!