Etiket: Deniz Köken

Eyüpsultan Belediyesi

Deniz Köken’den Eyüpsultan Esnafına: Ekim ayında işyeri ruhsatı ücreti bizden!

Pandemi sürecinde, Eyüpsultan’daki esnafa destek olan Başkan Deniz Köken, Ahilik Haftası vesilesiyle yeni bir müjde verdi. Ekim ayı içerisinde iş yeri ruhsatı için başvuruda bulunmayan işletme sahiplerinden ruhsat ücreti alınmayacağını duyurdu.

Eyüpsultan

Deniz Köken kimdir? Deniz Köken 2024 yerel seçimlerine hazırlanıyor

Deniz Köken, Eyüpsultan’ın tanınmış yerel yöneticilerinden biridir. Sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket eden Deniz Köken, Eyüpsultan ilçesine katkıları ile tanınır. Öncülük ettiği onlarca proje ile Eyüpsultan’ın gelişimi ve değişimi için çaba göstermiştir. Devam eden projelerle de Eyüpsultanlı vatandaşların ihtiyaçlarına çözüm sunmaya var gücüyle çalışmaktadır.

Eyüpsultan Belediyesi

Parseller Spor Sahası ünlü futbolcular ve futbolseverlerin katılımıyla açıldı

Eyüpsultan Belediyesi, futbol tutkunları için Parseller Spor Sahası’nı hizmete sundu. Açılışta, Türk futbolunun unutulmaz isimleri Tanju Çolak, Pascal Nouma ve Yattara’nın yanı sıra Ahmet Dursun, Necati Ateş, Hasan Kabze ve Evren Turhan da yer aldı.

Düğmeciler Mahallesi

Düğmeciler Mahallesinde 17 bin 489 kase aşure ikram edildi

Eyüpsultan’ın Düğmeciler Mahallesi’nde düzenlenen 2. Aşure Günü etkinliğinde, mahalle nüfusunu temsil eden 17 bin 489 kase aşure dağıtıldı. Etkinlikte, mahalle sakinleri imece usulüyle aşure pişirdi ve vatandaşlara dağıttı.

Eyüpsultan Belediyesi

Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken’i Misafir Etti: Kardeş Belediyeler Arasında Özel Buluşma Gerçekleşti

Arpaçay Belediye Başkanı Erçetin Altay, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken ve beraberindeki heyeti samimi bir karşılama ile Kars’ta ağırladı. Makamında gerçekleşen bu özel buluşmada, Başkan Altay, misafirlere Arpaçay ilçesiyle ilgili detaylı ve benzersiz bilgiler aktardı. İlçenin doğal güzelliklerini, tarihi zenginliklerini ve kültürel mirasını içeren anlatımlarla konukları büyüledi.

Eyüpsultan Belediyesi

Eyüpsultan’da geleneksel sünnet şöleni coşkuyla kutlandı

Eyüpsultan Belediyesi’nin düzenlediği geleneksel Sünnet Töreni büyük bir coşkuyla kutlandı. Eyüp Sultan Camii Meydanı’nda gerçekleştirilen törene Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken de katılarak, Eyüpsultanlı çocukların erkekliğe ilk adımlarında mutluluklarına ortak oldu.

Eyüpsultan Belediyesi

Afet Eğitim Merkezi Göktürk’te hizmete açılacak

Eyüpsultan Belediyesi, deprem ve diğer doğal afetlere karşı hazırlıklı olabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Eyüp Sultan Afet Yönetim Birimi (ESAY), Kahramanmaraş ve Hatay’da meydana gelen depremler ile Kastamonu’nun Bozkurt ilçesinde yaşanan sel felaketinde aktif görev üstlenmişti.

Eyüpsultan

Deniz Köken oy oranını koruyor… 2024 Yerel seçimleri için büyük avantaj!

05-11 Temmuz 2023 tarihleri arasında 9600 kişi ile yüz yüze yapılan araştırma sonuçlarına göre Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, İstanbul’da oy oranını korumayı başaran ilk 5 belediye arasına girdi.

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!