Erdoğan Demirören Kütüphanesi
Erdoğan Demirören Kütüphanesi

Erdoğan Demirören Kütüphanesi Osmanlı Park içerisinde açıldı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Eyüpsultan ilçesindeki insanlara kitap okuma alışkanlığı kazandırmak, gençleri ve çocukları okumaya teşvik etmek, araştırma yapabilecekleri ve ders çalışabilecekleri bir ortam oluşturmak amacıyla Eyüpsultan’a Erdoğan Demirören Kütüphanesini kazandırdı.

Erdoğan Demirören Kütüphanesi

Ahmet Kekeç ve İstiklal Kütüphanesi’nin ardından tamamlanan Erdoğan Demirören Kütüphanesi, Alibeyköy’deki Osmanlı Park içerisinde hizmet vermeye başladı.

Kütüphane, Alibeyköy Osmanlı Park’ın içerisinde merkezi bir konumda bulunmaktadır ve sakin, huzurlu bir ortamda kitap okuma ve araştırma yapmak isteyen vatandaşlar için önemli bir buluşma noktası haline gelmiştir.

Erdoğan Demirören Kütüphanesi

15 BİN GÜNCEL KİTAP İLE DONATILDI

Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken, Eyüpsultan‘a kazandırdığı yeni kütüphane olan Erdoğan Demirören Kütüphanesi’ni sosyal ve kültürel bir etkileşim alanı haline getirmek için bir dizi özellik eklemiştir. Kütüphane, ferah çalışma salonları, sınırsız internet erişimi, 100 kişilik oturma kapasitesi, 15 bin güncel basılı kitap, bilgisayar bölümü ve her türlü kullanıcıya danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıca, kütüphane içerisinde düzenli ikram saatleri düzenlenerek ziyaretçilere hizmet verilecektir. Kütüphane, haftanın her günü 09:00 – 20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Bu özelliklerle donatılan Erdoğan Demirören Kütüphanesi, Eyüpsultan halkına okuma, araştırma ve öğrenme imkanı sunmanın yanı sıra sosyal etkileşim için de bir buluşma noktası olmayı amaçlamaktadır.

Erdoğan Demirören Kütüphanesi Osmanlı Park içerisinde açıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!