EMŞAV Eyüpsultan’da Mevlit Okutarak Lokma Dağıttı
EMŞAV Eyüpsultan’da Mevlit Okutarak Lokma Dağıttı

EMŞAV Eyüpsultan’da Mevlit Okutarak Lokma Dağıttı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı (EMŞAV) İstanbul İl Başkanlığı, Şehitler Haftası kapsamında Eyüpsultan ‘da mevlit okutarak pilav ve lokma dağıttı.

Kısa adı EMŞAV olan Emniyet Teşkilatı Vazife Malulü ve Şehit Aileleri Vakfı, Cuma namazı sonrası Eyüpsultan’da pilav, ayran ve lokma ikramında bulundu.

EMŞAV İstanbul İl Başkanlığı Av. Neslihan Vona tarafından organize edilen etkinliğe Eyüpsultan Emniyet Müdürü Levent Türkmen, Demokrat Parti Yüksek Haysiyet Divanı Başkan Yardımcısı Muzaffer Polat, Yeniden Refah Partisi Eyüpsultan İlçe Başkanı Lokman Çelik, CHP Meclis üyelerinden Sakine Sayar, Kerim Gül, Egemen Cantimur, Aydoğan Tulu, Yılmaz Turan ve vatandaşlar katıldı.

EMŞAV İstanbul Teşkilatlanma Sorumlusu Gökhan Köksal, “Şehitler Haftası dolayısıyla tüm Türkiye’de çeşitli etkinlikler yaparak şehitlerimizi anıyoruz. EMŞAV İstanbul İl Başkanımız Av. Neslihan Vona hanımefendinin önderliğinde İstanbul’un çeşitli ilçelerinde Şehitler Haftası etkinlikleri düzenliyoruz. Bugün Eyüpsultan Camii’nde mevlit okutarak şehitlerimizi andık. Şehitlerimiz için pilav ve lokma dağıttık. Rabbim dualarımızı kabul etsin. Yakın zamanda vakfımızın Eyüpsultan temsilciliğini açacağız. Bundan sonra etkinliklerimizi çoğaltacağız. Aziz şehitlerimiz için düzenlediğimiz etkinliğimize katılıp destek veren Eyüpsultan Emniyet Müdürü Levent Türkmen’e, siyasi parti temsilcilerine ve değerli Eyüpsultanlılara vakfımız adına çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

EMŞAV Eyüpsultan’da Mevlit Okutarak Lokma Dağıttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!