Eyüpsultan Didem Sitesi
Eyüpsultan Didem Sitesi

Didem Sitesi projesi Eyüpsultan Belediyesi’nin öncülüğünde tamamlandı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan Belediyesi‘nin öncülüğünde gerçekleştirilen Didem Sitesi projesi, vatandaşların uzun süredir beklediği bir hayali gerçeğe dönüştürdü. Belediye Başkanı Deniz Köken’in liderliğinde, 15 Mayıs 2022’de “Yerinde Dönüşüm” projesi çerçevesinde başlatılan inşaat çalışmaları, eski adıyla Yeşilpınar Didem Blokları’nın, yeni ismiyle Gündem Towers’ın anahtarlarının sahiplerine teslimiyle sonuçlandı.

Bu projede, Akşemsettin, Çırçır, Yeşilpınar ve Karadolap mahallelerini kapsayan, deprem riski taşıyan 6.500 konutun sorunları, Başkan Deniz Köken‘in çabalarıyla çözüme kavuşturuldu.

Didem Sitesi, Yeşilpınar
Didem Sitesi, Yeşilpınar

“TEMELİNDE VARDIK, ŞİMDİ ANAHTAR TESLİMİNDE VARIZ. BUNDAN GÜZEL MUTLULUK OLAMAZ”

Eyüpsultan‘ın prestijli bölgelerinden biri olan Yeşilpınar’da, toplamda 132 daire ve 8 dükkandan oluşan Gündem Towers’ın anahtar teslim töreninde Başkan Deniz Köken, projenin önemine dikkat çekti. Başkan, İstanbul’un deprem gerçeğiyle yüzleştiğini, bu nedenle güvenli konutların önemini vurgulayarak, bu projenin vatandaşların güvenli bir yaşam alanına kavuşmaları için hayata geçirildiğini belirtti.

SİTE SAKİNLERİ YENİ DAİRELERİNE KAVUŞMANIN MUTLULUĞUNU YAŞADILAR

Törenin ardından, Başkan Köken, bazı site sakinlerine sembolik olarak anahtarlarını ve tapularını teslim etti. Yeni evlerine kavuşmanın sevincini yaşayan sakinler, Başkan’a ve ekibine teşekkürlerini ileterek, artık daha modern, konforlu ve güvenli evlerde yaşamanın huzurunu hissedeceklerini ifade ettiler.

Didem Sitesi, Yeşilpınar
Didem Sitesi, Yeşilpınar

YEŞİLPINAR’IN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİREN PROJE

Gündem Towers, sadece konut olarak değil, aynı zamanda sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor. Proje içerisinde yüzme havuzu, fitness merkezi, basketbol sahası ve çocuk oyun alanları gibi birçok sosyal alan bulunuyor. Bu sosyal donatılar, site sakinlerine renkli ve keyifli bir yaşam alanı sunuyor. Eyüpsultan’ın en güzel bölgelerinden biri olan Yeşilpınar’ı modern bir yapıyla tanıştıran Gündem Towers, toplamda 132 daire ve 8 dükkandan oluşan bir yaşam kompleksi olarak hizmet veriyor.

Didem Sitesi projesi Eyüpsultan Belediyesi’nin öncülüğünde tamamlandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!