Bülent Cihantimur Şişli Karakolu
Bülent Cihantimur Şişli Karakolu

Bülent Cihantimur gazetecileri görünce polis merkezine girmeden kaçtı

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan‘da meydana gelen trafik kazasıyla ilgili yürütülen soruşturma kapsamında yurt dışına çıkış yasağı getirilen ve düzenli olarak en yakın polis merkezinde imza atması istenen Bülent Cihantimur, imza atmak üzere Şişli Polis Merkezi’ne uğradı. Araçtan iner inmez karşısında basın mensuplarını bulan Cihantimur, herhangi bir işlem yapmaksızın tekrar aracına binip olay yerinden uzaklaştı.

Bülent Cihantimur Şişli Karakolu
Bülent Cihantimur, imza atmak üzere Şişli Polis Merkezi’ne uğradı.

Eyüpsultan’daki trajik kazada Oğuz Murat Aci’nin yaşamını yitirmesi sonrası, 17 yaşındaki şüpheli T.C. ve annesi Eylem Tok’un önce Mısır’a, ardından ABD’ye firar ettikleri ortaya çıktı. Bu vakayla ilgili yürütülen soruşturma çerçevesinde, T.C.’nin babası Bülent Cihantimur’a yurt dışı yasağı konuldu ve düzenli olarak karakola gidip imza atma zorunluluğu getirildi.

Bu şartlar altında Bülent Cihantimur, adli kontrol prosedürünü yerine getirmek üzere Şişli Polis Merkezi’ne yöneldi. Ancak polis merkezi önünde toplanan basın mensuplarını fark edince, yanındaki yardımcısıyla birlikte geri dönme kararı aldı. Soruları cevapsız bırakan Cihantimur ve yardımcısı, olay yerine gelişlerinde kullandıkları minibüse hızla binerek, işlemlerini gerçekleştirmeden alandan ayrıldılar.

Bülent Cihantimur gazetecileri görünce polis merkezine girmeden kaçtı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!