Ahmet Özhan Zalpaşa Külliyesi Konseri
Ahmet Özhan Zalpaşa Külliyesi Konseri

Ahmet Özhan Zalpaşa Külliyesinde konser verdi

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eyüpsultan Belediyesi, Ebu Eyyub El Ensari‘nin bereketli toprakları Eyüpsultan‘da, vatandaşlara Ramazan ayının ruhunu en güzel şekilde yaşatmak ve bu kutsal ayı tam anlamıyla manevi bir atmosferde geçirmelerine olanak sağlamak için benzersiz etkinliklere imza atıyor.

Bu doğrultuda, teravih namazının ardından Zal Mahmut Paşa Külliyesi’nin tarihi avlusunda gerçekleştirilen etkinlikler, kültür, sanat, şiir, tarih ve edebiyat dünyasının önde gelen isimlerini vatandaşlarla buluşturuyor.

Bu etkinliklerden birinde, Zal Mahmut Paşa Külliyesi, Eyüpsultan Belediye Başkanı Deniz Köken‘in de katılımıyla, Türk Sanat Müziği ve tasavvuf müziğinin usta ismi Ahmet Özhan’ı ağırladı. Ahmet Özhan, bu özel gecede, klasik Türk müziği, Türk Sanat Müziği ve tasavvuf müziğinin en seçkin ve sevilen parçalarını seslendirerek dinleyicilere unutulmaz bir Ramazan gecesi sundu.

Deniz Köken konser sonrası hediyesini takdim etti

Vatandaşların yoğun ilgi ve beğeniyle takip ettiği bu konser sonrası, Başkan Deniz Köken, sahne performansıyla herkesi büyüleyen Ahmet Özhan’ı tebrik ederek, şükranlarını ifade etti ve ona anlamlı bir hediye takdim etti.

Ahmet Özhan Zalpaşa Külliyesinde konser verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Eyüpsultan Haberleri ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!